Využíváte Spinning® naplno? Víte, co skutečně nabízí?

Jedním ze základních prvků Spinning® programu je jeho práce s tepovou frekvencí. Sledování tepové frekvence a souvisejících tréninkových parametrů během tréninkové jízdy je neocenitelným pomocníkem pro všechny uživatele a návštěvníky Spinning® lekcí. (Video v článku)

Sledování tepové frekvence je velmi důležitým faktorem pro odhadnutí a nastavení nejlepšího možného využití tělesných energetických systémů. Tento monitoring je odpovědí na nejčastější a nejzásadnější otázku:

„Jak tvrdě trénovat, aby byly dosaženy výsledky?“

Chcete správně a efektivně zvyšovat fyzičku? Chcete správně redukovat tělesný tuk, a tak upravit svoji tělesnou hmotnost? Chcete se během tréninků cítit prostě lépe? Spinning® lekce tohle všechno umožňují.

Spinning® stále patří a řadí se na první místo v kategorii komerčních tréninků, které dokáží jeho uživateli, během jedné lekce spálit a doslova zlikvidovat obrovské množství kalorií a navíc je velmi šetrný k pohybovému aparátu.

K využití 100% potenciálu Spinning® programu je potřeba chytře a naplno využívat všechny tréninkové nástroje, které ve Spinning programu, už více jak jedno desetiletí nabízíme a vyučujeme. S těmito ověřenými, efektivními tréninkovými nástroji, klienti a uživatelé dosahují významně kvalitnějších a mnohonásobně rychlejších výsledků, než bez nich.

Trénink, nebo jízda bez těchto již dnes standardních osvědčených tréninkových nástrojů, patří do kategorie tréninků tzv. prosté jízdy, která je zcela bez kontroly a je označována za trénování, kterému se lidově říká, „POKUS-OMYL“, nebo dokonce iluze.

Podívejte se na návod VIDEO, jak lze trénovat chytře a bez zbytečných přešlapů a chyb. Trénovat správně a efektivně NEZNAMENÁ, se fyzicky vyčerpat nebo se zničit během jedné lekce nebo tréninku.

Efektivně lze trénovat i bez obrovské dřiny, kterou návštěvníci lekcí kolikrát vydávají zcela zbytečně nebo neúměrně danému tréninku v domnění, že dosáhnou svých výsledků a cílů rychleji a účinněji.

Spinning® České republiky a Slovenska
Tvoříme značku Spinning®, tvoříme efektivní tréninky, vzdělávací kurzy, tak aby pro vás koncept Spinning® mohl být stejnou radostí a vášní, tak jako je pro nás.

Získej svůj manuál a staň se lídrem pro Spinning®

SPINNING® INSTRUKTORSKÁ CERTIFIKACE

Komentáře

Přidat komentář